Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 464 [vacancyId:protected] => 173 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => EGP24002 [title:protected] => Medewerker Chrysanten [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => Zuid-Holland [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een modern glastuinbouwbedrijf zijn wij op zoek naar productiemedewerkers om te werken in een prachtige, bloeiende en kleurrijke werkomgeving met Chrysanten (verschillende soorten vacatures beschikbaar).

[contactId:protected] => [contactName:protected] => Lina Zemgulyte [contactEmail:protected] => recruitment@eg-personeelsdiensten.nl [contactPhone:protected] => 0174 270 946 [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => Fulltime [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => 0.00 [salaryMaximum:protected] => 0.00 [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] =>
  • Marktconform salaris
  • Wekelijkse betaling van je loon
  • Mogelijkheden tot huisvesting en vervoer van en naar je werk
  • Begeleiding door een Job Coach
[demands:protected] =>
  • Je wilt graag in de tuinbouw werken
  • Flexibele instelling en goede motivatie
  • Liefde voor bloemen en planten
  • Ervaring in de glastuinbouw is een pre
  • Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is een pre
  • Rijbewijs is een pre
  • Je kan fietsen
[description:protected] =>

Wij zijn continu op zoek naar mensen die onze organisatie willen versterken. Personen die alleen en/of in teamverband samen willen werken om het werk voor onze klanten zo goed mogelijk uit te voeren. Voor een modern glastuinbouwbedrijf zijn wij op zoek naar productiemedewerkers om te werken in een prachtige, bloeiende en kleurrijke werkomgeving met Chrysanten (verschillende soorten vacatures beschikbaar).

[companyProfile:protected] =>

Ben jij de geschikte kandidaat voor Medewerker Chrysanten? Schrijf je dan in door te klikken op de sollicitatiebutton op deze pagina of stuur je gegevens naar recruitment@eg-personeelsdiensten.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met een medewerker van ons recruitment kantoor via: 0174 270 946.

[socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => EG_MedewerkerChrysanten.jpg [vacancyHeroImage:protected] => EG_MedewerkerChrysanten.jpg [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 52.0207975 [lng:protected] => 4.4937836 [active:protected] => 1 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2024-03-28 20:40:24 [responsibilities:protected] =>
  • Chrysanten oogsten
  • Bloemen controleren op kwaliteit
  • Orders inpakken en klaarmaken voor verzending

Pracownik przy chryzantemach

6851 widoki Zuid-Holland Fulltime

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej firmy i wykonywać pracę, która spełnia ich oczekiwania. Oferujemy pracę dla osób, które chcą pracować indywidualnie lub razem jako zespół, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Dla nowoczesnej szklarni poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy w pięknej, kwitnącej i kolorowej atmosferze Chryzantemy (dostępne różne rodzaje stanowisk).

Oferuje

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty Twojego wynagrodzenia na konto bankowe
  • Możliwości zakwaterowania oraz transportu (do i z pracy)
  • Opiekę koordynatora

Obowiązki

  • Zbieranie Chryzantem
  • Sprawdzanie jakości kwiatów
  • Pakowanie zamówień
  • Przygotowanie ich do wysyłki

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Chęci do pracy w ogrodnictwie
  • Zamiłowania do pracy przy kwiatach
  • Elastycznego nastawienia i wysokiej motywacji do pracy
  • Doświadczenie w ogrodnictwie będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka holenderskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Chęci do jazdy na rowerze

Profil firmy

Uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem do pracy na stanowisko Pracownik szklarni z chryzantem? To świetnie! Aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikuj na tej stronie lub wyślij swoje zgłoszenie na adres: recruitment@eg-personeelsdiensten.nl.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z pracownikami z naszego biura rekrutacyjnego pod numerem: 0174 270 946.

Godziny Fulltime
Miasto Zuid-Holland

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner