Agata Martin

Kıdemli Koordinatör (PL)
agata.martin@egpersoneel.nl

Anita van Wingerden

Devamsızlık yöneticisi
verzuim@egpersoneel.nl

Carlo Zuidgeest

Genç proje yöneticisi
carlo.zuidgeest@egpersoneel.nl

Charlene Huisman

Çalışan bordrosu yönetimi
charlene.huisman@egpersoneel.nl

Daniel Jasionowski

Tesis çalışanı
daniel.jasionowski@egpersoneel.nl

Edwin Grootscholten

Genel Müdür
edwin.grootscholten@egpersoneel.nl

Esra Akbolat

Çalışan bordrosu yönetimi
esra.akbolat@egpersoneel.nl

Esther Grootscholten

Yönetici Asistan
esther.grootscholten@egpersoneel.nl

Ingrid Zuidgeest

Mali müdür
ingrid.zuidgeest@egpersoneel.nl

Jelle Paar

Kıdemli Koordinatör
jelle.paar@egpersoneel.nl

Kinga Banas-Zarska

Işe alım görevlisi
kinga.banas@egpersoneel.nl

Kiona van den Burg

Çalışan bordrosu yönetimi
kiona.vanderburg@egpersoneel.nl

Krysztof Debowski

Tesis çalışanı
facility@egpersoneel.nl

Maria van den Berg

Çalışan bordrosu yönetimi
Maria.vandenBerg@egpersoneel.nl

Leon Grootscholten

Işletme müdürü
leon.grootscholten@egpersoneel.nl

Lotte van Uffelen

Çalışan bordrosu yönetimi
lotte.vanuffelen@egpersoneel.nl

Malgorzata Gatti

Işe alım görevlisi
malgorzata.noras@egpersoneel.nl

Marcin Los

Koordinatör (PL)
marcin.los@egpersoneel.nl

Marcin Partyka

Kıdemli Koordinatör (PL)
marcin.partyka@egpersoneel.nl

Merel Ros

Takım lideri bordro yönetimi
merel.ros@egpersoneel.nl

Monique van Winden

Çalışan bordrosu yönetimi
Monique.vanWinden@egpersoneel.nl

Olga Witkowska

Kıdemli Koordinatör (PL)
olga.witkowska@egpersoneel.nl

Patrick Tetteroo

Yeni işletme müdürü
patrick.tetteroo@egpersoneel.nl

Piotr Karwat

Kıdemli Koordinatör (PL)
piotr.karwat@egpersoneel.nl

Raymond Grootscholten

Kıdemli Koordinatör
raymond.grootscholten@egpersoneel.nl

Rob Jansen

Tesis çalışanı
facility@egpersoneel.nl

Ronald de Boer

Operasyon Sorumlusu
ronald.deboer@egpersoneel.nl

Ronald van der Ende

Kıdemli Koordinatör
ronald.vanderende@egpersoneel.nl

Mascha van der Knaap

Çalışan bordrosu yönetimi
Mascha.vanderKnaap@egpersoneel.nl

Rozemarijn van Steensel

Kıdemli Koordinatör
rozemarijn.vansteensel@egpersoneel.nl

Tessa Biro

Kıdemli Koordinatör (RO/HU)
tessa.verbeekbiro@egpersoneel.nl

Bogdan Blaj

Koordinatör (RO/HU)
Bogdan.Blaj@egpersoneel.nl

Miroslaw Sarnacki

Ulaşım Planlayıcısı
Miroslaw.Sarnacki@egpersoneel.nl

Zhanna Dolina

Işe alım görevlisi
Zhanna.Dolina@egpersoneel.nl