Pracownik szklarni z papryką

7429 widoki Westland Fulltime

Opis

Nieustannie poszukujemy osób, które chcą dołączyć do naszej firmy i wykonywać pracę, która spełnia ich oczekiwania. Oferujemy pracę dla osób, które chcą pracować indywidualnie lub razem jako zespół, aby jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Do nowoczesnej firmy szklarniowej, w której uprawiana jest papryka poszukujemy pracowników na różne stanowiska.

Oferuje

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Cotygodniowe wypłaty Twojego wynagrodzenia na konto bankowe
  • Możliwości zakwaterowania oraz transportu (do i z pracy)
  • Opiekę koordynatora

Obowiązki

Mamy kilka dostępnych ofert pracy:

  • Zbiory
  • Cięcie liści
  • Sortowanie
  • Inne prace uprawowe

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Chęci do pracy w ogrodnictwie
  • Chęci do pracy na wysokości
  • Elastycznego nastawienia i wysokiej motywacji do pracy
  • Doświadczenie w ogrodnictwie będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Chęci do jazdy na rowerze

Profil firmy

Uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem do pracy na stanowisko Pracownik szklarni z papryką? Następnie aplikuj bezpośrednio, klikając przycisk aplikacji na tej stronie lub wyślij swoją aplikację na adres recruitment@eg-personeelsdiensten.nl.
W przypadku pytań możesz skontaktować się z kimś z naszego biura rekrutacyjnego pod numerem: 0174 270 946.

Godziny Fulltime
Miasto Westland

Złóż wniosek teraz!

Pola oznaczone ! są wymagane

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Dane kontaktowe
Języki
Informacje o CV

Twoje CV (limit przesyłania: 2 MB)

Dodaj
Motywacja
pension
fiscal-country
plan4flex-status
general_practitioner